Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plastový sud na dešťovou vodu.

Na zahrádce mám pod okapem dva plechové sudy na dešťovou vodu. Ale koukal jsem, že už připomínají spíš cedník. Tak bych si chtěl pořídit nové, nejlépe plastové, aby vydržely víc.
[949700.png]
Ale ceny v qelbech se mi nepozdávají. Zřejmě se se dají sehnat i sudy použité, ale nemám příslušné konexe.
Nevíte někdo, kde by se daly sehnat použité sudy za příznivější ceny (nejlépe poblíž Kolína)? Netrvám na tom, aby byly s poklicí.

zajdi do nejbližšího "JZD" co dojí krávy, budou tam mít 220l sudy od desinfekcí, když ne zadara, tak ti ho daj za pár šušní, popravdě bývá často problém je vůbec udat, neb platit za likvidaci je pakárna, ale zabírají místo :-)

vypadá to takto, stačí ufiknout vršek (doporučuju zanechat rantl pro pevnost)

[http://www.obal-centrum.cz/images/photogallery/i4i  g3pgxrepasovane_L-ring_sudy_kapaliny_plastove_220L  _1.jpg]