Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Golf 3, bublání ve výfuku

Zdravím

Mám Golfa III 1.8 kód motoru AAM ročník 95 momentálně po velkém servisu motoru(Svíčky, kabely, víčko i palec rozdělovače, cívka, rozvody, těsnění pod hlavou a olej i s filtrem) a něco s ním není v pořádku. Jezdí řekněme normálně ale občas a hlavně při stání na plynu na místě je slyšet ve výfuku bublání a je cítit že motor na chvíli vynechal. Auto divně smrdí(Jak stará škodovka) ale to bych spíš přičítal chybějící lambdě(Čekám na novou ta stará je v čudu a je odpojená). Svíčky jsou černé. Čím by to mohlo být? Jinak to jede normálně a při jízdě necítím že by něco škublo nebo tak....a ještě se mi zdá že když držím ovládání klapky(Monovstřík) tak mě při tom vynechání lehce kopne zpátky.

Ještě bych dodal že mám malou dirku v trubce co vede od svodů ke katu tak jestli by na to mohla mít vliv i ta dirka :)

No ono to bude právě tím že tam není zrovna ta labda sonda. Motor jede v náhradním režimu, bohatost směsi je kdoví jaká. Proto i černé svíčky a zápach vlivem špatného spalování. "Bublání" může být tou dírkou.