Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sopka na dálkové ovládání

Dobrý den,

prosím Vás o pomoc.

Chci vyrobit sopku na dálkové ovládání s tím, že na dně bude horká voda, nad ní přepážka a na ní bude suchý led. Mechanizmus by měl být tedy takový, že po zmáčknutí spínače by se měla přepážka sklopit a suchý led po spadnutí do vody udělat "výbuch". Netuší prosím někdo, jak toto vyrobit a co je k tomu potřeba? Případně jsem otevřený i jiným řešením.(vše bude na baterky)

Předem moc všem děkuji a přeji příjemný pěkný den :)

Pokud hledáš levný dálkový ovládání, tak kup u vietnamců autíčko a vykuchej elektroniku. Můžeš s tím ovládat jak nějakej elektropohon (můžeš využít rovnou motorek z autíčka), nebo tím sepneš relé a spustíš něco výkonnějšího.