Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vytápění domu

Dobrý den
Chtel by se zeptat zda by plocha 120m2 domu šla vytápět takovým způsobem.
Po celé ploše teplovodní podlahové vytapění.
Kondezační plynový kotel +akmulační nádrž+krbové kamna s výměníkem.
Krbovky by byly v obyvacím pokoji společne s kuchyní kde se topilo v krbu a kdyby teplota klesla termostat by zapl podlahovku.
V ložnici a pokoji by byla teplota udržována termostatem a jen podlahovým vytapěním.
Děkuji za odpoved

Cimry, ktoré sú oddelené dvernými vstupmi, musia byť vybavené samostatnými elektromagnetickými ventilmi pred vstupom média. Elektromagnetické ventily sú napojené na izbové termostaty z dôvodu, aby korigovali prívod teplej vody z kotla smerom do krytalu v prípade, ak sa dokuruje chalupa v hale solitérnym kozubom.

(V spálni bude cirkulovať médium v podlahe smerom z kotla zatiaľ čo v hale s funkčným krbom bude termostatom a el.ventilom v podlahe kúrenie odstavené).

Bežné riešenie ktoré ti spraví na požiadanie každá seriózna spoločnosť.