Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ventilek u kola-- ne galuskového

Dobrý den,
je plno návodů na výměnu galuskového ventilku. Ale jsem takový laik, že se chci zeptat na ventilek obyčejný- jde o tzv. městské kolo 24.
Mám z obchodu za úkol vyndal ventilek, ale nevím,co všechno se má vyndat...
zůstává mi tam kovová rourka se závity, která jde zastrčit do duše, ale ven mi nejde.
Vyndala jsem tedy vnitřek té rourky- polovina se závitem, polovina s gumičkou a převlečný kroužek. Vymění se pouze toto?
Není to auto-ventilek.
Obchod není v místě, tak abych nejezdila sem tam.
Je to asi pro někoho veselé, ale děkuji. Příště budu znát víc.

Ano, jde o ten poslední typ-
Ale co je třeba vyndat při výměně a co tam v té duši zůstane ? Mám vyndaný vnitřek s tou gumičkou a ten horní kroužek.
Paní v prodejně říkala, že něco tam má zůstat....ta trubička se závity?
Děkuji