Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Multimeter MIT 380

Zdravím,
kúpil som multimeter MIT 380, ktorý je nefunkčný. Po pripojení siete idú zo zdroja všetky napätia, ale pritom sa nerozsvieti ani zobrazovacia jednotka /displej/. Nevie niekto poradiť čo s tým? Ďakujem za každú informáciu.

Především je třeba zvážit, jestli ti to stojí za tu námahu to oživovat. Tyhle multimetry mají význam především pro automatizované měření a propojení s dalšími přstroji přes GPIB bus, půlka bedny je tomu věnovaná a to asi nevyužiješ. Další problém je, že už bude nejspíš chcíplá baterie, která drží v paměti všechny kalibrační hodnoty, takže i když to rozchodíš, potřebuješ nejméně o řád lepší přístroj podle kterého to zkalibruješ, jinak to bude na úrovni multimetru od ťamanů. Mám tu jeden pod stolem, hrál jsem si s tím měsíc, než jsem to vzdal.