Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zblaznily se nam vypinace

Dobry den,
mame v dome schodiste vedouci z predsine rovnou do patra. Vejdete, rozsvitite, vyjdete po osvetlenych schodech a vypinacem v patre zhasnete svetlo v predsini. Fungovalo to par let a najednou to prestalo jit. Svetlo v predsini uz rozsviti bud jednim, nebo druhym vypinacem. Uz ne jednim rozsvitit a druhym zhasnout. Mate s tim nekdo zkusenost?

Dekuji vam, jsem totiz mimo domov a tento problem hlasila telefonicky dcera. Od rana obvolavam cleny domacnosti a snazim se dobrat toho, co se tam vlastne udalo. Vyslo najevo, ze tata zatloukl tenky hrebicek v miste nad vypinacem ve snaze umistit tam dekoraci. V tu ranu spolu prestaly komunikovat prepinace. Po vytazeni hrebicku vse opet funguje jak ma. Cele rano pry rodina lita po schodisti a rozsvecuji a zhasinaji. Kvalitni blazinec... Pokud tedy dobre chapu, tim hrebickem neco ve zdi poskodili. A i kdyz nyni vse funguje spravne, co dal? Mame to nechat byt, nebo kolem te pidi dirky vysekat dirku a mrknout na to? Co nejhorsiho se muze stat, pokud vse nechame jak je? Jen pro doplneni uvadim, ze elektrika je v medi, pokud je to vubec relevantni. Urcite se do zadnych oprav nebudeme poustet svepomoci, zavolala bych elektrikare. Dum plny "sikulu", to je parada :-)