Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podlaha z OSB desky v koupelně

Dobrý večer,mám podlahu v koupelně z OSB desky a chystám se na její zprovoznění,proto bych uvítal radu popřípadě zkušenost s tímto materiálem při realizaci položení podlahy.Finál bude dlažba. Předpokládám, že musím napřed penetrovat,potom hydroizolaci(s použitím pásky, rohů a průchodek) a nakonec lepit dlažbu.Můj dotaz má několik částí.
1.Je můj předpokládaný postup správný?
2.Jakou zvolit penetraci, hydroizolaci a lepidlo?
Procházel jsem net a u spousty výrobků se dočtete, že jsou vhodné i na OSB desky, ale že se dají použít i na podlahu z tohoto materiálu už ne.
Předem děkuji za Vaše rady a tipy

Takže penetrace Mapei PRIMER S,páska + rohy + průchodky MAPEBAND,lepidlo KERALASTIC,spárovačka KERAPOXY. Chápu to správně?
Ještě se chci zeptat ohledně postupu.Je jasný,že to napřed napenetruji,ale potom nevím jesti rovnou lepit, nebo natáhnout jednu vrstvu keralasticu jako hydroizolaci? Pásku mám podmazat, nebo nalepit na OSB a přemáznout, nebo podmazat i přemáznout ? Ptám se proto,že se k tomu taky nechci vracet.
Děkuji