Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sporák, netopí jedna plotýnka

Ahoj poradno, chci se zeptat nevyznáte se v tom někdo?

Mam Electrolux elektrický sporák, zabudovaný v lince. A jedna ta plotýnka přestala topit, nejdřív jen chvilku blba jakože topila a pak zase ne a teď už netopí vůbec, dotykovým displejem najedu až na 9 a stejně je studený, jak to je?...nemá to nějakou pojistku či nemohl upadnout nějaký drátek?....chtěl jsem to rozebrat ale nevím jak, jen to vyndám z té linky a je to celé zaplechované. Děkuji za odpověď

Obojí je možné, může mít pojistku (to nevím, protože el. sporák Elektrolux je dost široký pojem), mohl upadnout drát, ale také mohla odejít řídící jednotka a asi sto dalších možných příčin. Pokud je v záruce reklamuj, pokud ne odnes do servisu.