Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odstranění cínu

Dobrý den,

Dnes jsem si opravoval svou powerbanku. No a když jsem tu DPS odpájel od akumulátoru, tak jsem si všiml, že se mi dostalo mezi 4 vývody integrovaného obvodu trochu cínu. Moje otázka tedy zní. Dá se to nějak odstranit, nebo to celý můžu hodit rovnou do koše? Jinak ten integráč má rozměry 2x3 milimetry a odstup mezi vývody je po půl milimetru.

Děkuji za odpověď

Ked na to das kalafunu tak sa zvyjne pajka rozliezt na piny. Ak jej tam neni vela.
Inac pajka sa da odstranit takym medenym pletivom, predavaju to v el.tech potrebach (conrad a spol). Ale aj to je nebezpecne mozes pri tom urvat aj cely IO z plosaku. Na malo pajky staci aj ocistenym hrotom s kalafunou trochu pajky odobrat na hrot.