Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vrtání do zdi, krátká vrtačka

Zdravím, potřebuji vyvrtat do zdi otvor na digestoř, můžete mi poradit jestli se dá někdě půjčit nebo sehnat vrták? Případně jaký je to průměr? Známý mi říkal že na to již je speciální zařízení které se musí kotvit do zdi je to pravda? Jinak zeď kterou vrtám je docela široká ve starém baráku (cihla). Nechce se mi to vrtat z venku a zevnitř pochybuji že bych se trefil. Poradíte mi někde kdo má zkušenosti.
Díky

Zdravím,
děkuji za rady, teď o víkendu jsem otvory vyvrtal nakonec to šlo lépe než jsem si představoval.

Zakoupil jsem korunkový vrták do zdi 120mm a k tomu prodloužení 60 cm a na rozměr 125mm jsem to dosekal ručně majzlíkem
Koupil jsem toto:
http://dilna24.cz/obchod/57-vrtaky/vrtaky-do-beton u-korunkove/prodlouzeni-sds-plus-delka-600mm-pro-k orunkove-vrtaky.html
Prodloužení a vrták mě vyšlo cca na 700kč. Díry jsem dělal dvě, ale byly to celkem široké zdi. Vyšlo mě to asi plus mínus stejně jako v půjčovně, ale to nářadí mi aspon zůstalo :)