Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Polozeni PVC - vymena za lamino

zdravim :)

aktualne je v mistnosti nejlevnejsi a nejhorsi lamino plovouci podlaha.. chci ji vymenit za PVC, protoze tam bydli kocka a na udrzbu je jednodussi PVC (da se snadneji vytrit a nema spary)..

dotaz - mistnost velikost zhruba 3,9*3,9m, tzn. 1 ks lina - je potreba to lepit na zem, nebo staci volne polozit?

jak poresit hrany u zdi?

jde mi o co nejjednodussi a nejlevnejsi reseni.. v podstate nouzovka kvuli kocce.. az tam kocka jednou nebude, vyhodim to lino opet ven a dam tam poradny vinyl..

Nechat Lino volně položené.Až si sedne tak použít lišty co máš na plovoučce.Osobně bych tam položil zátěžový koberec.Ona cena nebude o moc větší jak cena lina.A na úklid máš vysavač.Kočka velký nepořádek neudělá ani pokud tam má záchod žrádlo a vodu.