Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Lepidlo na rámu plastového okna

Dobrý den,
prosím o radu, jak dostat z rámu plastového okna lepící pásku po odtržení nalepovací sítě proti hmyzu.
Téměř celý odrbaný pásek tam zůstane, asi není dobré použit nějaké škrabání. Něco jako tekutá drátěnka na nádobí nefunguje.
Nějaké ředidlo?
Děkuji za radu.

Díky za všechny rady---
technický benzín neúčinný, benzín doma nemám.
Trochu funguje olej, ale bude to práce na půl dne, šudlat a šudlat.
Ty prostředky jsem si uložila, ale ta cena na očištění jednoho křídla malého okna je dost náročná, mnohem vyšší než ta síť do okna. Ještě zkusím opatrně to ředidlo.