Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Akupack z EBAY

Dobrý den , nemáte někdo zkušenost s těmito akumulátory http://www.ebay.com/itm/2PCS-battery-for-Dewalt-Dr ill-12VOLT-DE9074-DE9075-DE9501-DC756KA-DW053K-DW9 27K-/142267780611?hash=item211fd20e03:g:JloAAOSwZQ RYhgoc mám u vrtačky Dewalt obě nefunkční a tady za repas chtějí stejně jako v číně za dvě nové tak zvažuji zda se to nevyplatí. jestli do toho nejít , články prý stejně objednávají v číně děkuji
Změna předmětu, původně: Akupakt z EBAY (sHpy00n)

Pokud pojedou, bude to v pohodě. Ale co když nepojedou, jak to chceš reklamovat? Když to pošleš to Číny na reklamaci, tak bude poštovné asi větší než tě stáli ty bateriové paky. A navíc koukám zrovna tento prodejce neposílá do ČR.

A navíc koukám zrovna tento prodejce neposílá do ČR.

Ale posílá.
Shipping: GBP 9.07 (approx. 287.04 CZK) International Priority Shipping to Czech Republic via the Global Shipping Program

Někteří číňani jsou docela vstřícní a s reklamací nejsou problémy, posledně když jsem reklamoval, poštovné platil přímo číňan. Ovšem když narazíš na zmrdečka, tak se stejně nedohodneš, je to všude stejný ...