Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mikrovlnná trouba -jakoby nešel proud

Whirlpool VT256IX

Dostal jsem starší mikrovlnnou troubu Whirlpool VT 256 IX a potřebovala vydrhnout, dal jsem ohřev a do vody kostku do myčky... Nicméně se mi vešla do místa kde byla stará mikrovlnka tak, že nezbyl ani kousek navíc... Takže nemohl unikat vzduch. Nepřečetl jsem si totiž včas manuál...

Teď bohužel se tváří tak, že tam nejde proud... Nicméně jde proud do megatronu a i z něho...

Dál jsem to nezkoušel, nedostanu se tam...
Když jsme jí přinesli, zprvu taky nešla, museli jsme dovřít několikrát dvířka....
Díky za radu...

Nejde nic, ani rysky displej, ani světlo..
Pojistka se zdá být v pořádku....

Co myslíš? Uzemnění na kostře?

Ty dveřní čidla, to rozebíračka.... Mám se do toho pouštět?
Tahle mikrovlnka není levná, má crips program, gril, horkovzdušné záležitosti, vaření v páře, plno programů a doplňků...
Oprava se myslím vyplatí i kdyby stála třeba talíř...

Pojistka se zdá být v pořádku....

Tak je a nebo není?

má crips program, gril, horkovzdušné záležitosti, vaření v páře, plno programů a doplňků...

Kraviny které stejně nevyužijete.Na to jsou normální trouby.

Oprava se myslím vyplatí i kdyby stála třeba talíř...

Tak na to zapomeňte :-)

V normální troubě za 30 minut kuře s bramborem neupečeš, nebudeš jí pouštět na ogrilování dvou topinek se sýrem, program v páře umí rýži a brambory bez hlídání plotny - aneb já to nepotřebuju, tak to nemusí mít nikdo.