Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno OSB desky - vylitá voda

Ahoj, děláme v patře novou podlahu a na strop sadrokartony. Starou podlahu vyrovnáváme mimo jiné OSB deskami a včera se dělala sádra na sadrokartonech a přes noc zůstal na podlaze kýbl vody a samozřejmě ho kocour v noci vylil na položené OSB desky.

V kýbl byl z půlky plný. cca půlka té vody stekla po schodech, druhá půlka na druhou stranu na osb desky.

Teď pomocí venitylátoru suším desky (2000w) a dle vodováhy zatím nejou nafoukle, ale zajímalo by mě, zda se s deskama něco stane a budeme je muset vytrhat (na desky půjde plovoučka)

Pod OSB deskami je liapor a pak stará podlaha - prkna se škvírama.

Díky

Jestli to má kam odvětrat a bylo to opravdu jen půl kýble - počítám tedy 10l - tak bych se toho nebál. Asi bych to zrovna hned nezaklápěl, ať to má čas vyschnout.

Kocoura máte zřejmě nukleárního, nedovedu si představit, že by naše kočky (a to jsou obří) převrhly kýbl :-)