Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vyhozené pojistky

Zdravím,

jako na potvoru je manžel na služebce a mně vyhodily pojistky. V bytě jsme pár měsíců, ještě nemám všechno zmáknutý, tak moc nevím, co s tím.
Zapojila jsem v kuchyni toustovač, přičemž sylším, jak"lupnuly" pojistky, a zhaslo mi světlo na lince.
Myslela jsem, že to nahodím, ale nic z toho, co nejede, není vyhozené - světla "jádro", linka, trouba, pračka (v podstatě vše, co spadá do nového jádra, tzn. kromě těch tří, co jsou bokem, nejede nic).
"Vyhozený" je vlastně jen "proudová ochrana", ale ten mi nahodit nejde.
Co s tím můžu udělat?
K hlavnímu jističi se momentálně nedostanu, nemám klíč.

Díky.

Hlavní jistič ti je zbytečný, když ti vypadnul proudový chrádič.
Vytáhni všechny podezřelé spotřebiče ze zásuvky a zkus nahodit ten chránič. Možná bude potřeba před nahozením trošku tu páčku zmáčknout dolů a pak teprve nahoru.