Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak zablokovat mail

Nedaří se mi zablokovat tyto maily: Matt@gmmr5.cent, Draw F a druhý mail: Royale VIP. Objeví se hláška "název domény není v korektním tvaru (např. sex.com)". Maily hážu do spamu ale pořád mi chodí. Hlásí, že mám výhru. Jak na to? Nepomohou ani přípony com a cz, ty se uložily ale maily chodí pořád. Díky za radu.
PC poradna je vedle. (karel)

loading...

Zablokovať sa dá všetko, len oznám to podstatné, v akom prostredí chceš blokovať a v akom OS.

1./ Domáci poštový klient, napríklad

outlook-block-email

Thunderbird od Mozilla apod.,

alebo

2./ Na serveri, kde máš založenú mailovú schránku.

ešte oznám, akým holubom ti priletí egeregovaný mail bez korektnej prípony z neregistrovanej domény; @gmmr5.cent pokiaľ netvorí prílohu iného mailu. Zisti si IP adresu @gmmr5.cent

Nemáš systém zapelešený škodnou?