Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s kombinovaním sporákem gorenie K53E2-V2ND

Dobrý den potřeboval bych poradit ohledně závady na sporáku mé babičky, sporák má vrch plynový a troubu elektrickou s ventilátorem ale bez grilu. při pečení trouba peče normálně ale když zapne ventilátor tak přestane hřát. Termostat vypíná normálně dle nastavené teploty. Dva dny před touto závadou při pečení sporák vyhodil jistič po nahození vše funguje normálně jenom to že při zapnutém ventilátorů spirály nehřejou. Nevíte náhodou nebo nesetkaly jste se s touto závadou. Děkuji moc za rady,sporák je kupován v roce 2009.
Upravena velikost písmen.
Změna předmětu, původně: PROBLÉM S KOMBINOVANÍM SPORÁKEM GORENIE K53E2-V2ND (Kurt)

Ten ventilator sa zapina spolocnym prepinacom ktory prepina aj vrchna/spodna/obe spiraly? Ak ano tak trebars moze byt vadny ten prepinac.
A ked som dal tvoj model do google tak hned prve co nasiel bol link na nahradny prepinac :-D
(P.S. ale moze to mat aj ine dovody neviem jak to tam mas zapojene, ci pri zapnutom ventilatore hreje ina spirala kdesi u ventilatora ci co. Potom by mohla byt vadna aj ta spirala. Ale nemyslim si ze tam je nejaka extra spirala k ventilatoru. Ale nepoznam tvoj sporak netusim. By som to rozobral a premeral vsetko.)