Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavba NC frezy

Zdravím.
Soused mně poprosil, zda bych mu nepomohl se stavbou NC frézy.
Je modelář a doma vyřezává lampičky, hodiny a jine kraviny.
Nechce od toho žádné zázraky.
Jen aby to umělo řezat tu překližku.

Asi 2x Nema 17 stepper motor od Číňanu a toto.
http://www.banggood.com/12-24V-Lathe-Press-Motor-w ith-Drill-Chuck-and-Mounting-Bracket-p-1022337.htm l?utm_source=youtube&utm_medium=UCZM2vsQp6xH1qmDCp 8Ucwzg&utm_campaign=BG15520016&utm_content=linxiao jun

Nějak así neumím hledat a nemohu na netu najít nějaký návod, jak na to.
Hlavně aby se to dalo ovládat přes nějaký orginal program pro NC frezy.
Nevíte o něčem?

Motorky jsou s trochou nadsázky až to poslední. Nejdřív musíš mít vymyšleno na jaký stroj je použiješ a podle toho vybírat a případně vymýšlet úpravy toho stroje. Nechci vás podceňovat, ale nepředpokládám, že byste měli vybavení na stavbu kompletní mašiny. Inspiraci hledej třeba tady: watch, na YT toho je spousta.