Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 400v AC z autobaterie.

Zdravím kutili,
Potřeboval bych 400v strídavinu z autobaterky. Jako nejjednodušší řešení mě napadlo koupit z číny "Car charger" měnič na autobaterii z 12vDC na 230vAC, a poté si dodělat jednoduchý násobič z 230v na 400v.
Nejsem žádný velký kutil, tak ocením každou radu nebo tip. :) potřeboval bych tím nábíjet eletrolity 8x2200u/400v, na rychlosti mi nesejde.
Díky
John :)

Ked to ma byt len na nabijanie kondiku tak na to staci akykolek trivialny nasobic napatia, staci si dat do googlu tie slova. Z 12V sa da urobit aj milion V. Alebo napr. malym trafkom. Oscilator na primari je nutny samozrejme, samo od seba to z 12V DC kmitat nebude.