Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektricky krb

Zdravim,

mam chatu,chcel by som vymenit krbove vyteplenie za elektricke/elektricky krb/,nejake navrhy plusy a minusy ci ano alebo nie?

v podstate mi staci vykurit jednu alebo max dve izby,rozpocet do 300€.da sa nieco najst osvedcene?

mam drevostavbu, takze moznosti na prestavbu moc nejsou.. #

elektrokrb - je to pekne, ale ohen je ohen.. ta vec vysla asi na 200E, je tam 2kW teplomet, topili jsme tim za 3 roky asi 3x (dolni cast obyvak, jidelna a kuchyn asi 70m2, takze to moc nepomuze), svitime tim v zime vicemene denne..

kdybych mel moznost udelat klasicky komin a krbove kamna, nevahal bych ani minutu i presto, kolik prace je se sehnanim a stipanim dreva