Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bezdrátový zvonek paralelně s klasickým

Mamka přítelkyně neslyší zvonek a rozhodly se zakoupit bezdrátový. Nechtějí vrtat zdi.
Podle mě je ovšem nesmysl rušit stávající zvonek s klasickým zapojením.
Chtěl bych, aby vysílač nového bezdrátového zvonku byl zapojen na stávající a oba zvonily současně (pak by se dalo řešit nějakým vypínačem dočasné vypnutí některého z nich, což už je detail).
Je má idea správná?
Pokud ano, pak prosím o doporučení vhodného bezdrátového zvonku.
Děkuji.

Před pár lety se v supermarketech prodával bezdrátový zvonek, který sloužil právě k takovému účelu. Sestával z přijímací části, která sejmula zvuk stávajícího zvonku a vyslala impuls do přijímací časti, která zazvonila. Asi pro nezájem kupujících jsem už dlouho nic takového neviděl a tak ani nevím, jestli se něco takového prodává. Daly se tam zvolit asi tři kanály kvůli eventuelnímu rušení, tak jak je to běžné u bezdrátových zvonků. :-)