Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cesta z betonu

Dobrý den
Měl bych dotaz.Budu dělat betonovou cestu(koleje) ke garáži široký zhruba 50cm.
Jak hluboko mám kopat aby to sneslo i Avii s uhlím.?
Mám hodně betonových desek tlustých 5cm,dál bych tak tři řady a celý ještě zalít betonem.
Nebo to mám udělat jinak?

Děkuji za rady:-)

aspoň 50cm. Dôležitý je podklad z drveného šutra makadamu. Guľatý štrk nedávaj, jedine ak zmes do betónu.

Hrúbka betónu ak nebudeš železom armovať, stačí 10cm, sprav dilatačky každý jeden bežný meter medzi pásmi, aby ti nepraskali.