Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obsluha mikrovlnky BEKO MCB 25433X

Ahojte, nemáte někdo koupenou mikrovlnku Beko MCB 25433X??? Potřebuji poradit, jak se volí kombinované vaření. Mám typ,kde si nachystám kombinaci třeba mikrovlnky s grilm nebo mikrovlnky s horkým vzduchem a grilem ( tabulka označená jako C-1 až C-4), ale v návodu jsem se nedočetla, jak se volí výkon mikrovlnky a teplota horkého vzduchu. Moc díky, jestli mi někdo poradí. Ivana

Vaření s prouděním horkého vzduchu vám umožní
vařit potraviny jako v tradiční troubě. Mikrovlny
se nepoužívají.
Je doporučeno, abyste předehřáli
troubu na vhodnou teplotu před vložením potravin
do trouby.

Odkud máte informaci o "kombinovaném vaření"?

Vkon mikrovlnky je furt stejny, a aj vykon grilu. Cele nastavovanie je len o tom ze jak dlho to griluje alebo mikrovlnkuje a jak dlho to potom caka.
Priklad ak je to 800W mikrovlnka a nastavis si akoze 400W tak to 15sekund mikrovlnkuje 800W a 15sekund nemikrovlnkuje.
U kombinovanych ide len o kombinaciu ze kolko sekund mikrovlny a kolko sekund zhavi gril, to si mozes aj zmerat hodinkami, ak to neni v navode (ale aj tam to urcite je, napr. ako % napr. ze nejake C2 je 50% casu mikrovlny a 50% casu gril apod.
(pisem len vseobecne, nepoznam tvoj model)