Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pneumaticka hrebikovacka

Predelavam/dodelavam ted hodne skrinek, krabic atd v dilne a jako reseni jak si "pridrzet" desky treba pri vyrobe supliku me napadlo pouziti pneu hrebikovacky. Jde prevazne o preklizku do 18mm tloustky (u prken si pouziti neumim predstavit)
Doporucite mi neco? V podstate jsem koukal na tri moznosti:
Güde MIDI 40212 - levna, hrebiky az 50 mm, jen hrebiky
Güde KOMBI-SET 40220 - levna, hrebiky jen do 40 mm, umi i sponky (mam dobrou rucni a dokazu s tim zit)
Makita AF505 - vyrazne drazsi (je to Makita :-)), hrebiky do 50 mm

Ma smysldavat skoro dvojnasobek za tu Makitu pro obcasne domaci pouziti? Na druhou sranu radeji si priplatim nez resit problemy (treba zasekavani, "ustrelovani" do stran, ...)

Diky

mam tu gude kombi ale nic moc....hned na zaciatku sa pokazila,zasekaval sa piest...poslal do servisu ale vraj je v poriadku...potom som ju rozobral na cimprcampr poskladal a zatial uz 2roky funguje pomerne slusne...pouzivam obcas ale uz by som ju znova nekupil....radsej by som doplatil napr. tu Makitu....