Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakého dodavatele elektřiny

Máme elektrické topení na akum. nádrže. Z různých důvodů jsme zjstili až nyní, že současný dodavatel nám nevrátil přeplatek, který měl být uhrazen již do konce srpna 2016. Protože se jedná o poměrně vysokou částku a dodavatel nepatří mezi nejlevnější, rozhodli jsme se toho využít a pro neplnění smlouvy na dobu určitou ji s ním předčasně ukončit. Nyní hledáme nového dodavatele. Na internetu jsou, ale máme obavy z neserioznosti. Za radu a typ na slušnou firmu předem děkuji.

Tak tahle firma snad nepatří k vyhlášeným,,prevítům''Podle ceníku se zdají celkem dobrý.S tím přeplatkem je to divný jak se ktomu stavějí?Smlouva je na jak dlouho?Ten rozdíl od jiných nebude veliký,už se to hodně srovnalo.

My u X Energie máme smlouvu na dva roky a už jednou jsme ji s nimi prodlužovali. A do takovéhle situace jsme se u nich nikdy nedostali, zatím všechny peníze vždycky dorazily, tolik kolik bylo uvedeno ve vyúčtování tolik i poslali. Takže my určitě setrváme i nadále, cenově se nám oproti původnímu dodavateli stále jeví lépe.

JJ, souhlasím, tahle kalkulačka je jediná, která dodavatele vyhodnotí na základě vámi zadaných údajů ani by někoho protěžovala. Super na ní je, že taky nepotřebuje znát vaše osobní údaje jako kontakt atp. Určitě taky doporučuji!

Marci, to se mi nějak nezdá, my od nich energie bereme už čtvrtým rokem a tohle se nám nikdy nestalo, vždycky všechno řádně zaslali na účet a i částka seděla do poslední koruny. To je fakt divný. Vždycky s nimi komunikujem přes skype, tak bych jim ohledně toho zkusila cinknout a uvidíš.;-)

Slíbili, že nám téměř 7 tisíc urgentně vrátí. Zatím je ale pořád nemáme a už je to 14 dní co jsme reklamovali. Fakt je, že kdybychom se neozvali, tak by jim zůstaly. Čevak nám nyní napsal dopis, že účet neodpovídá - měnili jsme banku a přeplatek se mu vrátil zpět, roněž tak E-ON poslal přeplatek složenkou na naši adresu. Dnes jsme jej na poště vyzdvihli. Uzavírat smlouvu na dva roky je nevýhodné.
Jinak by to vypadalo kdyby částku urychleně uhradili a se omluvili.