Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakého dodavatele elektřiny

Máme elektrické topení na akum. nádrže. Z různých důvodů jsme zjstili až nyní, že současný dodavatel nám nevrátil přeplatek, který měl být uhrazen již do konce srpna 2016. Protože se jedná o poměrně vysokou částku a dodavatel nepatří mezi nejlevnější, rozhodli jsme se toho využít a pro neplnění smlouvy na dobu určitou ji s ním předčasně ukončit. Nyní hledáme nového dodavatele. Na internetu jsou, ale máme obavy z neserioznosti. Za radu a typ na slušnou firmu předem děkuji.

Marci, to se mi nějak nezdá, my od nich energie bereme už čtvrtým rokem a tohle se nám nikdy nestalo, vždycky všechno řádně zaslali na účet a i částka seděla do poslední koruny. To je fakt divný. Vždycky s nimi komunikujem přes skype, tak bych jim ohledně toho zkusila cinknout a uvidíš.;-)

Slíbili, že nám téměř 7 tisíc urgentně vrátí. Zatím je ale pořád nemáme a už je to 14 dní co jsme reklamovali. Fakt je, že kdybychom se neozvali, tak by jim zůstaly. Čevak nám nyní napsal dopis, že účet neodpovídá - měnili jsme banku a přeplatek se mu vrátil zpět, roněž tak E-ON poslal přeplatek složenkou na naši adresu. Dnes jsme jej na poště vyzdvihli. Uzavírat smlouvu na dva roky je nevýhodné.
Jinak by to vypadalo kdyby částku urychleně uhradili a se omluvili.