Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aké LED denné svetlá na auto?

Dobrý deň?
Chcem kúpiť LED denné svetlá na auto, ale aké? Tolko typov je v ponuke od 15 do 50-80euro, že neviem z toho vybrať. Kto z akým typom má skúsenosti? Kúpiť lacnejšie alebo drahšie? Konkrétne by som to potreboval na Feliciu ,obdĺžnikový tvar.
Za poradu vopred ďakujem.

Ahoj,

ja môžem doporučiť led svelá zn. KEETEC, boli trošku drahšie okolo 60eur ale svietia dost jasne, nie ako také lacnejšie bludičky čo vídavam...
Mali by byt tusím 60cm od seba, bol tam návod čo a ako. Mám ích už 3roky a pohoda, nechal som ich namontovat pred STK, prešiel som a zatial to žiadny cajti neriešili, svietim a hotovo..