Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Multimetr

Zdravím všechný.
Nejsem žadný profik a jen takový domací kutíl.
Občas si něco spajím a postavím se součastek.
Muj multimetr MASTECH M9502 se se mnou rozloučíl.
Poradte nějaký za rozumnou cenu?
Znamy ma činu DT9205A s vyklápěcím displejem a docela se mi libil.
Nemam však možnost ho vyzkoušet jak to je s přesností a take bych řek že čina muže byt co kus to jina přesnost.
Ma s ním někdo nějake zkušeností?
Poradite nějaký za rozumnou cenu?
Děkují.

Ono se říká "Nejsem tak bohatý, abych si kupoval levný věci"

Osobně vlastním tento : Voltcraft MT-52 a nemůžu si na něj stěžovat. Mám ho už přes 6let a zatím jsem ho nezničil a to dostal hodně napěťových špiček a dalšího bordelu. Nedávno jsem si ho zkalibroval a měří na půl procenta přesně.
Také vlastním CEM DT-3352, docela dobrý multimetr, hlavně se s ním dají měřit proudy o velikosti několik stovek A, bohužel mA a uA nezvládá - klešťový.
V práci mám Fluke 179 - docela obyčejný Fluk, ale za tu cenu bych si ho rozhodně nekoupil.

Pokud bych si kupoval multimetr, již musí mít True-RMS - toto se projevuje pouze při měření nesinusoidového průběhu napětí, protože pokud by jsi měřil třeba obdélníkový průběh o frekvenci cca 200Hz, bez True-RMS naměříš úplnou kravinu.