Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stavěcí panty u vchodových dveří

Ahoj, poraďte prosím se seřízením vchodových dveří. Zavírají dobře, gumové těsnění po celém obvodu, ale nedoléhá u prahu a v rohu na straně kliky - vyznačeno na obrázku. Je to křídlo zkroucené nebo jen neseřízené a dá se doladit na pantech? Nějaké stavěcí inbusy tam jsou, ale nevím, jak se s nima zachází. Viz druhý obrázek. Díky

Dobrý den,nevím jestli jste si prohlédl obrázky,ale posíláte obrázek na seřízení naprosto jiného systému.
Podle fotografií tazatele ja na futrovém pantu pouze jeden šroub se závitem do futer a druhou část tvoří pouze hladký vodící čep.Potom je tam šroub,nevím jaký,možná excentrický,nebo kuželový na stavění výšky.
Nikdy jsem se s takovými panty nesetkal,vidím poprvé,ale vlastní logika řeší celý princip.
Těch systému je povícero s drobými změnami,znám to doma v rodině,tři druhy plastových oken a deří,každý systém ma mírnou odchylku,ale princip seřízení je vždy stejný.:-)