Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem STK

zdravím chtěl jsem se zeptat jestli bych mohl jed na STK s vozidlem kteremu propadla technicka 8.1.2017 a ja pojedu 30.1.2017 na technickou kontrolu.Duvod opoždění:kompletni oprava elektricke soustavy na vozidle. A kdyby mě stopli policajti jestli by to nepoznali proto že na SPZ je v te nalepce vyraženo měsic 1. rok 17. Doufam že moji otázku chapete předem děkuji.

Pane XLX,
policisti určitě zjistí do kdy máte platnou technickou. Pokud provedou velkou kontrolu, určitě uvidí že tento měsíc máte konec technické, podívají se do databáze a zjistí přesně den poslední technické.

Maximálně Vám uloží pokutu do 2000Kč.
Určitě v případě nehody "...kdyby se člověk stal účastníkem nehody, tak si myslím, že bez STK to všichni hodí na..."
nebudete automaticky viníkem. To tak fakt není.