Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nějaké reprobedny k zesilovači?

Zdravím milá poradno!
Mám dotaz, možná se Vám bude zdát stupidní, ale začínám být zoufalý. Potřebuji 2x repráky 10W, 8ohm. Nevím, kde je sehnat, chci hotovou bednu, ne jen reproduktor. Nevím kde je sehnat, kde si vybrat, google mi v tomto případě nepomohl, tak se obracím na Vás. Znáte nějaký eshop nebo kameňák, kde by se dalo sehnat přesně to co potřebuju?

Předem děkuji ;)

No Watty myslím nejsou zbytečný údaj. Ale je to moje chyba, zapomněl jsem uvést, že mám doma zesilovač, který má právě danou wattáž. Potřebuji prostě samostatné reproboxy. Omlouvám se, za špatné vyjádření ;)