Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kvalitní vstupní dveře / těsnění?

Dobrý den,

bydlíme v hezkém bytovém domě, kterým se bohužel linou všemožné pachy :-) Cigaretový kouř, smažené jídlo apod. Tuším, že si je pouštíme dovnitř zejména tím, že otevíráme dveře do bytu. Ty už jsou stejně ale staré, ošklivé, papírové a netěsní, takže přemýšlíme, že bychom je vyměnili. Nepotřebujeme super extra bezpečnostní, jde nám o to, aby těsnily a cena odpovídala kvalitě. Máte pro nás nějakou dobrou radu / zkušenost? Se kterým výrobcem / firmou máte dobré zkušenosti, jaké těsnění nebo další doplňky byste zvolili apod.

Sundejte digestoř a zkontrolujte zda je osazena zpětná klapka a zda je správně funkční. To se týká napojení digestoře na potrubí vzduchotechniky. Pak je také možné že nemáte dobetonované mezipatrové prostupy v šachtě bytového jádra. Sice velmi málo pravděpodobné, ale také už jsem toto jednou viděl. Dá se to dobednit a dotěsnit montážní pěnou a dobetonoval. Nicméně jsem přesvědčen že kuchyňské i kouřové pachy vyřešíte klapkou do vzduchotechniky.