Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Propadlá podlaha

Zdravim vsechny,

potreboval bych poradit ohledne propadle podlahy, do ktere jsem kvuli vyvedeni odpadu musel vyriznout diru pro odpadni trubku, diru jsem vysypal liaporem pro vyrovnavani podlah a krizem pres diru polozil starou plovouci podlahu, na to uz potom dal pokladal klasicky plovoucku s mirenolem. Podlaha drzela ale asi po 3 tydnech se dira proslapala a plovoucka zacala vylezat z pera, zkousel jsem teda dirou v podlaze vystrikat diru montazni penou, chvili drzelo ale opet se proslaplo. Potreboval bych poradit cim diru "vylejt" tak aby hmota ztvrdla a neproslapla se (krome betonu). Dekuju vsem za kazdou radu a hezkej den.

hmotu s vlastnosťami betónu nenahradíš. Už je neskoro na nejakú hmotu, lebo sa hmota nerozloží rovnomerne k sypkému podkladu v okolí odpoadu.

Mal si vysekanú ryhu v podlahe po vysypaní odpadovej trubky perlitom či liaporem prekryť do roviny s rovinou podlahy na mieru vyrezaným prknom (doskou).

Jelikož nevím přesnou skladbu podlahy, tak se domnívám, že mohlo dojít při zasypávání podlahy Liaporem ke vzniku dutin pod stávající podlahou a časem se ten materiál tam rozprostřel a tím ho ubylo. Druhá možnost může být, že tam je někde dírka, kterou Liapor se vysýpával.

s timhle jsem prave pocital a mista kudy mohl liapor unikat jsem zapenovaval, kazdopadne jsem nejspis nake misto prehlidl jinak si to nedokazu vysvetlit. Problem je ten ze uz misto nemohu cele odkryt jelikoz bych musel rozebrat podlahu a presouvat kompletne kuchynskou linku, jine reseni nez tam neco napustit me nenapada.