Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Slepení nálepky z plechu auta

čau lidi,

mám dotaz. Mám Fiestu 2006 a mám tam nálepky typu "začátečník" nebo "dítě v autě". Nálepky jsou jak na skle zevnitř, tak na karoserii zvenčí (vzadu na kufru). Jak je nejlépe sundat? Může někdo poradit, popsat postup nebo naposílat nějaké linky, prosím? :)

díky.

Tu škrabku, co doporučil E250TD, pouze na sklo a opatrně. V ŽÁDNÉM případě nepoužívat na sundání nálepky z lakované karosérie.

Jak ze skla, tak z plechu, se nálepky nejjednodušeji sundají pomocí fénu. Stačí nahřát a pomalu sloupnout. U této metody nehrozí žádné poškození/poškrábání laku jako u výše uvedených škrabek.