Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zamrznuté tlumiče ?

Ahoj,
chtěl jsem se zeptat jestli je možné že mohou zamrznout přední tlumiče na autě ?

Mám staré Punto I 96 1,7D. Dneska ráno jsem chtěl dojet na nákup a už při 20km/h mě začal předek auta skákat jak kdybych přejížděl po prknech přitom jsem jel po malých nerovnostech a nikdy mě auto v tomto úseku nic nedělalo. V servisu mě řekli že mám zamrznuté tlumiče..... a když rozmrznou že to bude zase dobré.. na dotaz jestli jsou tedy na výměnu mě řekli že to je na mě.

Musím je měnit nebo je to jen zimou?
Večer už zase auto jelo normálně.
Předem díky za odpověď.

Ani v mém a není to předepsaný test.
Bohužel česká legislativa považuje za špatný pouze vytečený tlumič.
Což v případě dnešních tlumičů, které vesměs zdechnou a přitom nevytečou, je na prd.
Takže STK může projít auto s totálně vylágrovanými tlumiči.