Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Opel Tigra

Ako hodnotíte vozidlo Opel Tigra ?? Mám možnosť výmeny môjho Citroena Xsaru za Opla Tigru 1.4 Ecotec 66Kw. Ide o to že na mojej xsare je vela toho čo treba spravit, tyč riadenia, tyč stabilizátora, alternátor,niečo by sa ešte našlo určite .. a známy mi ponúka Tigru ... má originál 141 256 km, neviem sa rozhodnúť či sa to oplatí alebo nie .. Tigra je bez investície ... on by si tie nedostatky na Xsare urobil .. on potrebuje väčšie auto pre rodinu ja zase menšie pre mna a priatelku .. len do mesta a blízke okolie ...

Tak já jsem měl ASTRY dokonce dvě a nemůžu si stěžovat. První, ještě německá, koupená s 80kkm tacho, ve skutečnosti asi dvakrát tolik, najeto 110kkm, než šla z domu. Druhá, polská (taky F), koupená nová, najeto 220kkm, bez závad. Tigra je sice převlečená Corsa, ale pokud nepotřebujete kombíka jako já, nebál bych se jí.

Astry se musím zastat taky - naprosto bezproblémové auto, interiér nepůsobí tak lacině jako u škodovky, citroenu, nebo peugeotu.
Ostatně zkuste zajet do bazaru s Insignií v dobrém stavu, urvou vám obě pazoury...
Tigra se mi líbila jako mlaďochovi, stejně jako Ford Puma, Peugeot 206, je to ale auto plné kompromisů (a myslím, že snad byla v nějakém žebříčku aut s nejvyšší pravděpodobností přetočení na střechu)
Já bych do té výměny nešel, ale co, jste mladí, děti vozit nepotřebujete a až přijdete na to, že to je auto k ho..u, prodáte ho jinému mladíkovi, co po něm skočí.