Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký šroubovák na Nokii

Dobrý den,

existuje hvězdička 1mm, nebo je to vlastně TORX 1mm?

Koukám na ten šroubek, má to 6 stran, ale 1,5mm TORX tam nejde, i když vypadá, že by tam měl jít dát.
Nic menšího nemám, nevíte co je na Nokii nebo Aple za hvězdičku nebo TORX? jestli je to hvězdička 1,5mm protože TORX tam nejde, nebo je to fakt speciálka, kterou neseženu...

Kde to koupím?

Má někdo zkušenosti?

Exituje to, mám to někde, IMHO je to hvězdička. Koupil jsem to v Horním Bachu, vem si Nokču s sebou a vyzkoušej tam co do toho pasuje, určitě to mají. Také jsem to tak udělal, ale už si prd pamatuju co to bylo za rozměr, jen, že to byla (snad) hvězdička.

Dobrý den,tazateli,pravidelně rozebírám různé telefony,notebooky a spoustu dalších věcí s hvězdičkami.Vždy jsem si vystačil se sadami od našich přátel z rákosí,sada za šedesát korun,spousta nástavců,mám je leta,když se hvědička opotřebí,obrousím,tím sice mírně zkrátím,ale na funkčnost to nemá vliv.
Tyto obchody jsou snad všude,lepší než jet někam daleko pro nářadí do velkého města,člověk by mohl koupit telefon jiný.:-)