Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stojan na láhev

Narazil jsem na tento stojan na láhev.

Je to sice kravinka, ale mít to v altánu jako zajímavost během různých pitek, by asi nebylo úplně nejhorší.

Mám ale dvě nejasnosti:

1) Nějaký dlouhodobější vliv alkoholu na mosaz? Nebude se něco uvolňovat? Mosaz černat a tím ovlivňovat barvu nebo chuť pití?

2) Není mi úplně jasné uchycení láhve - podle obrázků to vypadá, že je uchycení univerzální (ale Daniels i Cola mají různá hrdla)

Nemáte někdo osobní zkušenost s podobnou hračkou, případně nějaký tip, jak to vyřešit? Díky.

Dobrý den,hezká blbůstka pro oči,chtělo by to sletovat z mědi,nevím ty kohouty,ale pivu to také nevadí.Jen jedna věc,tu láhev upevnit by nebyl problém,udělat tam na ní závit,ale jak s odvětráním,nastane totiž situace,když takto postavená láhev nebude nabírat vzduch tak jako když jí nakláníte v ruce a vznikne v ní podtlak a při natáčení to z kohoutu nekontrolovaně vylétne ven,pohroma na světě.
Jak jsem shlédl obrázky,tak se jedná o přístroj do kterého se vrchem leje pití různého druhu do napevno usazené láhve.Zadal jsem si název a vylezlo toto::-)

https://www.google.cz/search?q=ManMadeForManCave&b iw=1024&bih=639&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ve d=0ahUKEwiRov7g0rTRAhXI2xoKHZ6uCZkQsAQIKw