Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám dobrý autoservis v Brně

Zdravím poradňáky,
prosím poraďte mi: Hledám dobrý autoservis v Brně, kde bych se mohl spolehnout na poctivě odvedenou práci, a kde se mnou nevyjebou. Přes auta jsem laik (tak 2 z 5), několikrát jsem se spálil (Motorcity v Židenicích, RF Auto v Komárově), proto prosím o osobní zkušenost s dobrým servisem.
Děkuju za radu!

To ti tam určitě taky udělají, já mám zkušenost právě takovou, že mi na autě opravili pocuchanej čumák. Nejen že zachránili původní plechy (levnější, než nový), ale i odstín barvy je nerozeznatelnej od originálu. Proto chválím karosářskou práci, mimo jiné.
S tím ostatním zkušenost nemám, bo to k nim mám trochu z ruky.