Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jawa 50- špatná jiskra

Čus draci, mam malej problem s mustangem. Přestal hazetc jiskru pod tlakem ve valci, nevím čím to muže být, kdyz vyndam svicku tak jiskru hazi a uvnitr ne. Benzin tam jde (svicka je mirne mokra)
Predstih a odtrh je delanej asi po 10té..
Svicky jsem zkousel 3.
Diky za rady

Tak snad se to už vyřešilo, píst se zdál na oko v pořádku i s kroužky. Po nějaké době mi to nedalo, tak jsem to znova překontroloval. Sundal jsem kroužky z pístu a co nevidím, u druhé drážky na kroužek je propálený zámek, tudíž to podfukuje a nemá kompresi. Díky za všechny rady. Zítra koupím nový píst a dám ještě vědět.
Ale chtěl jsem se ještě dotázat na označení válce a pístu.

válec-píst
A - A
B - A
C - B

někde jsem to četl a nevím jestli to je takto správně.