Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna autožárovky Fusion.

Prosím o radu.Nemá někdo zkušenost z výměnou prasklé žárovky v pravém předním světle Ford Fusion (r.2011).Někdo říká,že se musí demontovat celý světlomet,jiný,že je to fuška nebo nechat vyměnit v servisu, což je pěkná pálka,tak nevím.Pořádně jsem možnost samovýměny nezkoumal,je venku na to moc zima a garáž nemám.
Předem díky za rady.

Fusion 2009: u levého světlometu stačí vyjmout gumovou krytku a pak už se celkem lehce dá žárovka vyměnit, u pravého světlometu není dost místa pro ruku a tak se s n a d n o vyšroubují 3 šrouby a pak už je to stejné. Jak už někdo napsal, je to brnkačka, v pohodě i pro laika do 5 minut.