Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nema 17 stepper motor CNC

Tak silu má i motorek s aku vrtačky.
Na burze prodávají staré bez baterek za pajdu.
Já myslel, že když použiju krokač, nemusím řešit dojezdy, nebo nějaký kotouč a snímat otáčky.
Krokač jsem ještě v ruce nemněl, tak vůbec nevím, co od něj mohu očekávat

Koncakum se stejne nevyhnes - co kdyz geret ztrati napajeni a najednou stejne nevi, kde je...
Bral bych ten vrtackovej za pade, do nej nacpal zavitovku a navaril matku na pant.
A pokud jde o dvirka, ty maji malej uhel otevreni, tam by se dal i sikovne nacpat potenciometr jako snimani polohy. Jedno arduino nano a je vysmato.