Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vyřezávání

Potřebuju poradit s výběrem dlát. Chci vyzkoušet takové ty věci jako jsou mísy, talířky, vařečky a další podobné věci do kuchyně. Ale hlavně ty mísy.Jakou značku byste mi doporučili a jaké přibližné rozměry? díky

pre úplný začiatok Ti stačí Extool,EFCO alebo LuxTools comfort,až sa zapracuješ a pôjde Ti to a neprestane Ťa to baviť,potom bude správny čas poobzerať sa po nejakých profi MStein,Emsland E.V. a podobnoom náradí,to vie byť aj poriadne masné,čo sa ceny týka.....velkosť si už odhadneš aj sám,záleží aj od toho,či budeš robiť ,resp.chceš robiť len hladké povrchy,alebo aj nejaké zdobenie ornamentami,tam budeš potrebovať aj tenké dláta,na štandartné práce je to obvykle 10-35 velkosť,na jemné ornamenty velkosti pod 10,na čiste len vysekávanie plochy na spomenutú misu 50-70-75 a pokial sa bude dať kúpiť, tak velkosť 100/nie všetci ju vyrábajú,také dláto v potrebnej kvalite je poriadne drahé,ak nechceš nejaké ázijského pôvodu vyrobené z recyklátov made in OBI,ktoré sa bude ohýbať a rozpadávať už pri sekaní balzy/