Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Led pasky do kuch.linku

Zdravím Vás všechny.
Slíbil jsem manželce pod kuch. linku led pasek.
Poradíte?
Je toho na ebay spousta.
Když je to do kuchyně pod linku, je třeba vodotěsné?
Je lepší studena bila nebo tepla bila?

Jak je to s napájením?
Když mam za kuchyňskou zdí trafo 24 voltové střidavých s vinutím.
Bude stačit toto?

Zdravim,ja jsem koupil z ebaye 5m nalepovaci led pasek-bile studene svetlo.K tomu 12v trafo s max proudem 2A.A bezi mi to uz 3 roky bez problemu a nemuzu si to vynachvalit.Vyhodou je,kdyby odesla nejaka ledka,tak se to da vystrihnout a popr. dodat.Jenom ten pasek mam dany v listicce bez nalepeni.