Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chladnička mrazí

Ahoj, mám cca rok starou lednici Samsung. Před cca 3 měsíci jsem se stěhoval a nemohu najít účtenku či záruční list... Mám problém s chladničkou, potraviny co tam dám zmrznou. Má funkci proti namrzání. Co ještě vím, tak má v sobě nějáký spešl kompresor od Samsungu, co na něj dávají 10 let záruku či co... Na displeji mám nastavenou teplotu na 7 stupňů (zkratka na tu nejvyšší) a i tak vše zmrzne. Měl by někdo tip čím by to mohlo být? Jestli má cenu to řešit... Děkuji moc

Kdysi nějaký odborník vysvětloval, že termostat neměří teplotu v prostoru chladničky ale teplotu výparníku a je nastavený na nějakou teplotu pod nulou. Když teplota výparníku klesne pod nastavenou teplotu, chladnička se vypne dokud teplota výparníku zase nestoupne. Pokud je nějaký problém a teplota výparníku neklesá pod nastavenou teplotu (třeba únik chladiva), tak chladnička se nevypíná a výparník mrazí furt.