Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lakovací pyramidky

Viděl jsem používat plastové pyramidky jako podložku při stříkání barvy na menší výrobky a docela se mi to líbilo... Našel jsem třeba na https://www.walmart.com/ip/Painter-s-Pyramid-Stand s-10-Pack-Yellow/23081286
Neviděl jste to někdo i u nás? Jak se to jmenuje?
Díky

Můžu použít třeba kousek prkýnka s hřebíkem, ale tohle je docela hezky skladné. A stabilnější než víčka od silikonu, která jsem taky jeden čas používal...

No ono se dá na stříkání jako podložka využít ledas co.Stříkám doma dost často a upřímně řečeno si vystačím s úhelníkem 20x20 mm.Když stříkám trubku tak jsem si vyrobil taková véčka z plechu které mám po 2 kusech uchyceny na dřevěném prkýnku.Nemohu říci že bych toužil po něčem jiném.