Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aretace zaklonu kresla nefunguje

Nevim, jak se to presne jmenuje - ale takova ta packa, kterou si muzu nastavit zaklon operadla kresla, a pak nastavenej zaklon zamknout mi po case prestala fungovat. Celej ten mechanismus se nejak vytahal, takze takova ta soustava do sebe zapadajicich plisku uz je uvolnena. Resim to tak, ze tam nacpu kousek slozeneho papiru, ale pomuze to vzdycky jen na cas. Da se s tim neco delat?

Dik

Vypada to takhle:
[kreslo.jpg]

Nejak nemuzu prijit na nic, co by se dalo nastavit nebo utahnout. Pokud odjistim aretacni paku, tak se uvolni sevreni tech plisku uprostred a muzou po sobe klouzat, takze se operadlo pohybuje. Pokud tu paku zajistim, tak se plisky sevrou a mely by drzet operadlo, ale to se nestane, protoze uz je mezi nima velka vule. Tim papirem tu vuli vyplnim, ale vytahuje se to porad vic a vic.

Neni to moje zidle, je to pracovni, tak mi na tom zas tak moc nesejde, nebudu se poustet do nejakych velkych oprav, ale pokud by na to existoval nejaky figl... :)

Dik!