Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elox hlinika

Zdravim,

Chystam sa na elox Al plechov asi 400x400 mm. Nadobu na elox asi zlepim z plexiskla. Ale potrebujem poradit, v com to potom vyvarat. Plexisklo mi to nevydrzi.
Nejaky napad ?

Dakujem

No to budem vediet, ked mi poslu cenovu ponuku. Pisal som do jednej blizkej firmy, ktora sa tym zaobera. Ak nebudu pytat vela, tak samozrejme to srpavim cez nich. Jednalo by sa o 18 takychto plechov, co uz moze byt znacna suma, tak predbezne rozmyslam aj ako na to doma.